GolfChalet apartmány Vysoké Tatry

Predstavte si pokojné miesto obklopené úhľadne upraveným golfovým ihriskom, ktoré vám, len čo dvihnete zrak, v každú chvíľu ponúkne otvorený výhľad na majestátne hrebene Vysokých Tatier.

Pod Lomnickým štítom pri Skalnatom potoku

Areál apartmánových domov GolfChalet sa nachádza pod Lomnickým štítom, no okrem tohto vizuálneho prepojenia ho spája s horami samotný Skalnatý potok, ktorý pramení v južnej stene Lomnického štítu a preteká územím tejto unikátnej lokality

Neporušená tatranská príroda

Nech sa vydáte z areálu ktorýmkoľvek smerom, čaká vás nezameniteľná atmosféra nedotknutej prírody. GolfChalet sa nachádza v ochrannom pásme TANAP-u, kde máte možnosť pozorovať množstvo zveri a nádhernú, jedinečnú tatranskú flóru.

K prírodnému prostrediu sa hodí fínske drevo

Apartmánové domy sú postavené z výnimočného dreva, ktoré drsné podmienky prírody na severe nútili rásť veľmi pomaly. Tým nadobudlo extrémnu hustotu, pružnosť a odolnosť voči vonkajším podmienkam. Takéto drevo rástlo aj celých 120 rokov, kým bolo použité na stavbu apartmánu GolfChalet.

Nadštandardná dostupnosť

K svojmu apartmánu v rezorte GolfChalet sa budúci majitelia dostanú rýchlo, pohodlne a všetkými druhmi dopravy. Železničná zastávka Poprad-Veľká Lomnica je vzdialená len 300 metrov, z letiska v Poprade, či zjazdu z diaľnice D1 to k apartmánom trvá asi 10 minút. To všetko sú predpoklady, aby ste mohli svoj apartmán v rezorte GolfChalet navštevovať neobmedzene.

Zdravé aktivity po celý rok

Golf si môžete zahrať priamo v areáli, ale na dosah máte aj množstvo iných pohybových aktivít počas celého roka. V zime je to samozrejme okúzľujúca lyžovačka v Tatranskej Lomnici, či Bachledovej doline, no ak dávate prednosť bežkám, priamo na golfovom ihrisku je vám k dispozícii bežecká stopa. Milovníci kúpania si môžu vybrať medzi termálnym kúpaliskom Vrbov alebo veľkým aquaparkom Aquacity v Poprade a už dnes sa pripravujú termálne kúpele vo Veľkej Lomnici, ktoré budú od apartmánov GolfChalet vzdialené len 10 minút pešej chôdze. V lete a na jeseň si prídu na svoje cyklisti vďaka množstvu cyklistických trás s nádhernými scenériami a vyznávači nordicwalkingu a klasickej turistiky isto potvrdia, že zdolávanie Tatier zanechá nezabudnuteľný dojem.

K vašim službám

Doslovne na pár krokov od apartmánov GolfChalet sa nachádza štvorhviezdičkový hotel International ****, v ktorom môžete využiť moderné wellness, či reštauráciu, ponúkajúcu kvalitné jedlo a občerstvenie. Nebude vám nič chýbať.

Aktivity v každom ročnom období

  • golf na ihrisku Black Stork
  • v bezprostrednej blízkosti hotela International****, možnosť využívať služby (reštaurácia, wellnes, masáže, požičovňa bicyklov)
  • lyžovačka v Tatranskej Lomnici, Bachledovej doline
  • bežecká stopa priamo na golfovom ihrisku
  • termálne kúpalisko Vrbov, Aquacity Poprad
  • pripravované termálne kúpele vo Veľkej Lomnici do 10 min pešou chôdzou
  • cyklistické trasy
  • trasy pre nordicwalking
  • vysokohorská turistika
 

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Umiestnenie domov v lokalite Golfchalet
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)